یکشنبه 23 مرداد 1401
خدمات اصلی مالیاتی سایر خدمات مالیاتی

اخبار و اطلاعیه ها
اجرای قانون پایانه های فروشگاهی، نقطه عطفی برای نظام اقتصادی کشور

رئیس کل سازمان مالیاتی کشور در بازدید از مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان: اجرای این قانون از اولویت های اصلی و نقطه عطفی برای نظام اقتصادی کشور است.

راه اندازی سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو در جهت تکریم ارباب رجوع و تسهیل وصول مطالبات

مدیرکل دفتر طراحی و تحلیل فرایندهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی: سامانه مالیات بر نقل و انتقال خودرو، در جهت تکریم ارباب رجوع و تسهیل وصول مطالبات راه اندازی شده است.

اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان، اولویت اول سال 1401

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در نخستین جلسه کارگروه راهبری سامانه مودیان در سال 1401، بر ضرورت تسریع در حذف موانع و محدودیت های اجرای مطلوب قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان تاکید کرد و گفت: اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان، اولویت نخست سال 1401 سازمان است.

رونمایی از سامانه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو در مرکز تعویض پلاک خودرو

با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا، از سامانه پرداخت آنلاین مالیات نقل و انتقال خودرو در مرکز تعویض پلاک میثم رونمایی شد.

اطلاعیه مهم: فرصت دوباره برای فعال سازی مجدد پذیرنده های بانکی

فرصت دوباره برای فعال سازی مجدد و الصاق دستگاههای کارتخوان بانکی و یا درگاههای پرداخت الکترونیک به پرونده مالیاتی از شنبه 7 اسفند ماه

امکان استعلام ممنوع الخروجی از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی

دادستان انتظامی مالیاتی اعلام کرد: امکان استعلام ممنوع الخروجی از حیث بدهی مالیاتی، از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور برای عموم شهروندان فراهم می باشد.